Müügitingimused

Veebipoe MONASTELL.EE (edaspidi nimetatud Veebipood) omanik on Rooster Corp OÜ (registrikood 14167985), asukoht Poordi 1-34, 10156, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

 1. Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel.
 2. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Leping jõustub tasumisele kuuluva summa e-poe arvelduskontole laekumise hetkest.
 4. Veebipood müüb kaupa ainult täiskasvanud klientidele. Veebipoes ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane ning tellimuse eest tasumiseks kasutatud pangakonto või krediitkaart kuulub teile. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Kauba kättetoimetamise korral läbi postiautomaadi on ostja kohustatud end identifitseerima Eesti ID-kaardiga. Tellimuse kohaletoimetav veebipood või transpordifirma võib keelduda tellimuse vormistamisest, kui saaja ei suuda kättesaamise hetkel oma vanust tõendada. Postikulu sel juhul ei hüvitata.
 5. Veebipood müüb kaupa nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele, kes ostavad kaupa ärilisel eesmärgil. Kõikides küsimustes, mis ei ole hõlmatud müügilepingute ja muude kirjalike lepingutega, lähtuvad veebipoe ja selle klientide vahelised suhted Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Maksmine ja kohaletoimetamine

 1. Tellimuse eest saad eurodes tasuda järgmistel viisidel: pangaülekandega, VISA või Mastercard krediitkaartidega, samuti Swedbanki, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipanga või Pocopay internetipanga vahendusel. Veebimakseid käsitleb veebipoe lepingupartner Maksekeskus AS.
 2. Hinnale võivad lisanduda saatmiskulud. Saatmiskulud sõltuvad ostja asukohast ja tarneviisist. Saatmiskulud kuvatakse kassas.
 3. Kauba kohaletoimetamine toimub Eesti piires. Saadetised jõuavad ostja määratud sihtkohta reeglina 3-7 päeva jooksul alates müügilepingu jõustumise kuupäevast.
 4. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba puudumise tõttu laos või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (koos saatekuluga) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14. päeva jooksul alates teate saatmise kuupäevast.
 5. Saatekulud kannab ostja, vastav hinnainfo on kuvatud tarneviisi juures.
 6. Kaupade kohaletoimetamine ja kohaletoimetamine kauplusesse toimub 10.00-22.00

Tagastamisõigus

 1. Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu seadustele ei kehti alkohoolsetele jookidele tarbija lepingust taganemise õigus ja kauba tagastamise õigus.
 2. Kui toode ei ole tellitu või sellel on puudused, tuleb selle kättesaamisel koheselt teavitada veebipoodi, saates sõnumi e-posti aadressile info@orovino.ee või helistades +53063335. Puudusega toote asendamise või tagastamise kulud kannab veebipood.

Isikuandmete töötlemine ja otseturundus

 1. Veebipood kasutab ostja poolt antud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba saatmiseks. Veebipood edastab kauba kohaletoimetamiseks vedajale isikuandmed.
 2. E-pood saadab uudiskirju või sooduspakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on avaldanud vastavasisulist soovi, sisestades saidile oma e-posti aadressi, samuti on teatanud soovist otsepostituse saamiseks
 3. Ostja võib igal ajal loobuda sooduspakkumiste ja uudiskirjade saamisest, teavitades meid e-posti teel või järgides soodusmeilis toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

 1. Pretensioonid Veebipoe vastu tuleb saata aadressile info@monastrell.ee. Tarbija poolt kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esitatud kaebusele vastab veebipood 14 päeva jooksul.
 2. Kui ostja ja veebipood ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitseameti juures asuvasse tarbijavaidluste komisjoni.
Shopping Cart